Płatności

W sklepie internetowym KOREK.PL istnieje możliwość zapłaty za zakupione towary:

– gotówką (w siedzibie firmy),
– przelewem tradycyjnym,
– ePrzelewem,
– ePłatnością,
– kartą płatniczą,
– za pobraniem u kuriera (gotówka przy odbiorze).

Płatność przelewem tradycyjnym, kartą płatniczą,  ePrzelewem lub ePłatnością oznacza, ze realizacja zamówienia zostania rozpoczęta po zaksięgowaniu wpłaty przez naszą firmę. Płatność za pobraniem oznacza, że po złożeniu zamówienia wyślemy zamówiony towar, a płatność nastąpi gotówką przy odbiorze u kuriera. Kartą kredytową można zapłacić za dowolny towar z naszego sklepu – po zaakceptowaniu zamówienia zostaniecie Państwo przekierowani na stronę firmy eCard, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Akceptujemy płatności następującymi kartami kredytowymi: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic oraz Maestro. Płatność kartą Maestro w Internecie możliwa jest przy wykorzystaniu SecureCode w systemie 3D-Secure. Każdy posiadacz takiej karty, aby dokonać nią transakcji w sklepie, powinien udać się wcześniej do swojego banku celem nadania mu alfanumerycznego hasła SecureCode, wykorzystywanego tylko i wyłącznie do transakcji internetowych. Nie akceptujemy płatności niektórymi kartami Visa Electron – o tym, czy dana karta Visa Electron może być używana przy płaceniu w Internecie, decyduje bank-wystawca karty. System autoryzacji kart płatniczych w eCard S.A. gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie m.in. następujących zabezpieczeń transakcji: 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode) oraz SSL 128 bitów (thawte SSL certyfikat. eCard S.A. jako pierwszy w Polsce wdrożył technologię 3D Secure, która w znacznym stopniu redukuje ilość transakcji oszukańczych w internecie oraz przenosi odpowiedzialność za tego typu transakcje na bank który wydał kartę. System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nie trafiają do sklepu internetowego i nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Płatności elektroniczne ePrzelewy proponujemy Klientom, którzy posiadają konto z dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierając płatność ePrzelewem zostaniecie Państwo przekierowani do serwisu transakcyjnego swojego banku. Po zalogowaniu się do swojego konta internetowego w banku otrzymacie Państwo gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, wrócicie Państwo na strony internetowe sklepu. WażnePrzelew elektroniczny jest realizowany online, nie ma możliwości wprowadzania zmian do przelewu przygotowanego przez eCard! Wysłanie przelewu nie może być odkładane na późniejszy termin, przelew musi być autoryzowany od razu po przekierowaniu na stronę banku!

Każda nowa transakcja ma swój indywidualny numer przypisany do danego zamówienia. Składając kolejne zamówienia, prosimy nie korzystać z informacji podanych w poprzednich przelewach (zwłaszcza z numeru rachunku oraz tytułów przelewów)! W przypadku wykorzystania tych danych, dokonana płatność nie trafi na rachunek naszego sklepu, tylko na konto pośrednika transakcji eCard. Wybranie takiej formy płatności spowoduje, że nie zostaniecie Państwo przekierowani bezpośrednio na stronę swojego banku, tylko zostanie Państwu wyświetlona przez eCard strona z wszystkim niezbędnymi danymi do dokonania przelewu. Należy wówczas zalogować się do swojego konta bankowości elektronicznej i wykonać przelew jednorazowy (wszystkie dane do przelewu są zebrane w jednym miejscu – w oknie, które wyświetlił eCard). Każda nowa transakcja ma swój indywidualny numer przypisany do danego zamówienia. Składając kolejne zamówienia, prosimy nie korzystać z informacji podanych w poprzednich przelewach (zwłaszcza z numeru rachunku oraz tytułów przelewów)! W przypadku wykorzystania tych danych, dokonana płatność nie trafi na rachunek naszego sklepu, tylko na konto pośrednika transakcji eCard. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą ePrzelewów jest zapewnione przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak równiez przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu online, logujecie się Państwo bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o Państwa profilu posiada tylko i wyłącznie bank.