O nas

Korek.pl to niszowy sklep online, w którym znajdziesz naturalny korek pochodzący prosto z Portugalii w najlepszej cenie! Cała nasza praca podyktowana jest prawdziwą pasją do „portugalskiego złota”, czyli właśnie korka naturalnego. Nasz biznes prowadzimy już od wielu lat, a jego podstawą niezmiennie pozostają produkty stworzone z naturalnego surowca, które zawsze cechuje najwyższa jakość! Nasza firma mieści się w samym sercu Wielkopolski, czyli Poznaniu. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty zostały dostarczone do naszych klientów w jak najkrótszym czasie i jak najtaniej. Wysyłka na terenie całej Polski!

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, zapewniamy profesjonalne doradztwo dla klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Talent, fachowość, wysokie kompetencje naszej załogi i przede wszystkim ciągła chęć rozwoju w pracy z korkiem, to cechy, które sprawiają, że odważnie patrzymy w przyszłość. Sukcesywnie poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę produktową!

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w polskiej branży korkowej – zaufało nam już tysiące klientów! Współczesne potrzeby partnerów i nabywców to wyzwania, których absolutnie się nie boimy. Nasza praca opiera się na autentyczności, dbałości o szczegóły i odpowiedzialności – nadrzędnym celem zawsze było, jest i będzie dostarczanie wysokiej jakości materiałów korkowych. Wybierz nasze produkty, a przekonasz się, że korek jest tego wart!